Marcin Borecki

Trener medyczny i funkcjonalny

O mnie

Jestem absolwentem studiów pedagogicznych na renomowanej uczelni jaką jest Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończenie rocznej specjalizacji instruktora kulturystyki oraz kursu trenera personalnego pozwoliło mi poszerzyć swoje umiejętności i umożliwia efektywną pracę z osobami poszukującymi wsparcia w zakresie zdrowego stylu życia. Na przestrzeni lat uczestniczyłem w licznych webinarach i szkoleniach, które pomogły mi rozwijać się zawodowo i stale podnosić swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogę świadczyć kompleksowe usługi w zakresie treningu personalnego, powrotu do zdrowia i prawidłowego funkcjonowania. Jednak to, co wyróżnia mnie spośród innych specjalistów, to świetny kontakt z dziećmi. Moje podejście do edukacji fizycznej opiera się na wspieraniu rozwoju fizycznego i umysłowego najmłodszych, zachęcając ich do aktywności sportowej i zdrowego trybu życia.

Kursy i szkolenia

  • Certyfikowany kurs trenera personalnego Instruktor kulturystyki

Doświadczenie

Wieloletnia praca trenerska oraz bycie zawodnikiem sportów walki pozwala mi spojrzeć na Wasze przypadki z obu perspektyw, nie tylko trenera, ale i osoby która była przez kogoś prowadzona. Ponadto studia pedagogiczne sprawiają, że bardzo dobrze dogaduję się z małoletnimi, którzy potrzebują pomocy w zakresie poprawy funkcjonowania aparatu ruchu oraz codziennego funkcjonowania. Takie doświadczenie daje mi możliwość właściwej oceny i indywidualnego podejścia do każdego z Was, nieważne czy jest to osoba dorosła czy dziecko. Współpracując nie tylko z osobami i dziećmi które chcą poprawić jakość swojego życia, samopoczucie, czy naprawić wady postawy ale również z osobami które zawodniczo są związane ze sportem, wymagającym od Nich odpowiedniego przygotowania organizmu do najwyższych możliwych obciążeń i zdobywania najlepszych wyników w danej dziedzinie, wymaga ode mnie indywidualnego podejścia i dobrania spersonalizowanych metod do osiągnięcia wspólnego, wcześniej obranego celu.

Rozwój i pasja

Jestem osobą, której życie jest w pełni poświęcone sporcie. Od 15 roku życia trenuje sporty walki, co stało się moją pasją, a największą przygodą jest startowanie w zawodach. Zdobyłem wiele medali na mistrzostwach Polski, Europy, a nawet świata. Przeszedłem kilka pojedynków zawodowych, co pozwoliło mi jeszcze bardziej pogłębić moje umiejętności. Oprócz sportu, uwielbiam adrenalinę i wszystko co związane z ekstremalnymi aktywnościami. Całe moje życie oparte jest na dyscyplinie, motywacji i ciężkiej pracy. Lubię próbować nowych rzeczy. Cenię sobie czas spędzony z bliskimi oraz kontakt z naturą. Wybieram obcowanie z przyrodą nad zgiełkiem miejskiego życia. To tam czuję się najlepiej, to tam znajduję spokój i wewnętrzną równowagę. Jestem otwarty na nowe doświadczenia i chętnie próbuję różnych rzeczy, by nieustannie się rozwijać. Moja determinacja, zamiłowanie do sportu i gotowość do pokonywania własnych ograniczeń sprawiają, że ciągle stawiam sobie nowe cele i wyzwania. Jestem osobą, która połączyła pasje z pracą, co czyni moje życie bogatszym i bardziej pełnym.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu