Klaudia Zielińska

Magister Fizjoterapii

Kursy i szkolenia:

  • Terapia manualna (Kaltenborn-Evjenth Concept) (2022)
  • Kurs Stawy skroniowo-żuchwowe- diagnostyka i terapia (2023)
  • Kurs pinoterapii według koncepcji FRSc (2022)
  • Masaż Kobido- japoński lifting twarzy (2021)
  • Anatomy Trains Structural Essentials: Arches and Legs (2021)
  • Anatomy Trains Structure and Function(2021)
  • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznych (2020)
  • Kinesiotaping (2019)

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz drugiego stopnia w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

W pracy zależy mi na kompleksowym podejściu do ciała pacjenta. Wykorzystując wiedzę z ukończonych szkoleń potrafię holistycznie spojrzeć na problem osoby, która się do mnie zgłasza i dokładnie zdiagnozować jej dolegliwości. W pracy bazuję głównie na terapii tkanek miękkich oraz terapii manualnej metodą Kaltenborna i Evjentha. Specjalizuję się w zwalczaniu z bólu, spowodowanego różnego rodzaju przeciążeniami, urazami i stresem. Do fizjoterapii podchodzę z pasją i cały czas podnoszę swoje kwalifikacje na kursach. Jestem także certyfikowaną specjalistką Kobido – japońskiego, liftingującego masażu twarzy, który poprzez pracę na tkankach miękkich: twarzy szyi i dekoltu powoduje podniesienie owalu twarzy, redukuje zmarszczki i przynosi głęboki relaks. Wykonuję także terapię stawów skroniowo-żuchwowych oraz masaż transbukalny.

Moi pacjenci

Przyjmuje pacjentów dorosłych ze schorzeniami ortopedycznymi, pacjentów pourazowych i pooperacyjnych, osoby dotknięte bruksizmem oraz innymi zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych oraz klientki, które chciałyby poprawić kondycję swojej twarzy. Zazwyczaj przychodzą do mnie osoby zmagające się z bólami narządu ruchu, bólami głowy, przewlekłymi napięciami spowodowanymi przepracowaniem i stresem.

Rozwój i pasja

W wolnym czasie śpiewam i gram na pianinie, aktywnie spędzam czas wolny, a podczas urlopu chętnie zwiedzam ciekawe i piękne miejsca. Bardzo cenię wszystkie chwile spędzone z bliskimi. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, lubię poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy. Kocham zwierzęta i naturę.

Umów się na wizytę

Klaudia Zielińska - ZnanyLekarz.pl

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu