Katarzyna Samborska

Psychoterapeutka

  • Certyfikowana terapeutka „KODU EMOCJI”

Metodę Kodu Emocji nauczyłam się od jej twórcy – dr Bradleya Nelsona

Jestem certyfikowaną terapeutką Kodu Emocji. Metody tej uczył mnie jej twórca – dr Bradley Nelson. Jestem także absolwentką licznych kursów i szkoleń w zakresie rozwoju osobistego. Główną metodą mojej pracy z pacjentami jest właśnie Kod Emocji. Odnalazłam swoją pasję, odnalazłam siebie.

Jestem ogromnie wdzięczna, za tą metodę, za to że mogę w tak holistyczny sposób pomagać ludziom. Uwolnienie emocji jest rzeczywistym mechanizmem umysłu – każdemu zdarzyło się tego doświadczyć – uwolnienie emocji z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia albo jak zrzucenie ciężaru. Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

Najczęściej dotykanymi problemami moich pacjentów są zaburzenia psychosomatyczne takie jak problemy dermatologiczne, problemy hormonalne, przewlekłe bóle kręgosłupa, niemożność poradzenia sobie z emocjami, które mimo fizjoterapii, psychoterapii czy też leczenia farmakologicznego cały czas się pojawiają.

Ciągły rozwój i doskonalenie

Za niezbędne uważam ciągłe rozwijanie się – poprzez szkolenia i kursy z zakresu rozwoju osobistego oraz pracy z emocjami po to, by jak  najlepiej pomagać osobom, którzy przychodzą do mnie po wsparcie i pomoc.

Zablokowane emocje to prawdziwa epidemia stanowiąca podstępną, bo nie widoczną przyczynę wielu schorzeń i dolegliwości, zarówno natury fizycznej jak i emocjonalnej. Uwięzione emocje obniżają skuteczność działania układu immunologicznego i czynią organizm bardziej podatnym na choroby. Mogą prowadzić do zaburzenia funkcji tkanek, blokować przepływ energii i zakłócać prawidłowe reakcje narządów oraz gruczołów.

Kod emocji jest łatwy do zastosowania i precyzyjny. Czasami uwolnienie zablokowanej emocji przyniesie natychmiastową, radykalną wręcz poprawę, jednak w większości przypadków rezultaty są bardziej subtelne. Ale zawsze uwolnienie przynosi poczucie zadowolenia i przywraca spokój.

Umów się na wizytę

Katarzyna Samborska - ZnanyLekarz.pl

Wykorzystuję swoje doświadczenia zawodowe w życiu prywatnym

Moją pasją od 2015 roku jest rozwój osobisty, w który dla siebie i innych poświęcam dużo czasu i energii. Uwielbiam kontakt z naturą – przynosi mi to poczucie wytchnienia i spokoju.

Jestem mężatką i matką dwóch wspaniałych córek, która jedna jest nastolatką, a druga 4-latką.  Dzięki metodzie dr Bradley Nelsona rewelacyjnie poradziłam sobie z buntem nastolatka i 4-latka.  Uwalnianie emocji umożliwiło mi szybkie i sprawne reagowanie, aby uwolnić dziewczyny od bagażu emocjonalnego, który prawdopodobnie nosiłyby przez całe swoje życie.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu