Bartosz Klimowicz

Magister Fizjoterapii | Dietetyk Sportowy

  • Professional fitness and bodybuilding instructor – international level I, II, III
  • Trening funkcjonalny
  • Trener personalny
  • Kurs Masażu stopień I, II
  • Dietetyka i sulementacja
  • Profesjonalne plany treningowe
  • Realizacja konkretnych celów treningowych

Trening, zdrowy styl życia i dietetyka

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, na kierunku fizjoterapii, jednak to sport zawsze był moją prawdziwą pasją. Od dziecka jestem związany ze sportem oraz wszelkimi aktywnościami fizycznymi. Największe osiągnięcia zdobyłem w dziedzinie kulturystyki i w badmintonie. Mam na swoim koncie sporo osiągnięć na tym polu, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Jestem istnym pasjonatem zdrowego stylu życia i żywienia. Stale rozwijam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach z zakresu żywienia sportowego, suplementacji, diagnostyki i treningu. Na co dzień jestem trenerem personalnym zajmującym się kształtowaniem sylwetek i formy podopiecznych, a także trenerem funkcjonalnym, współpracującym z pacjentami wracającymi do zdrowia po urazie lub chorobie. Swoją uwagę skupiam przede wszystkim na realizacji ustalonych celów opracowanych z pacjentem.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Zajmuję się treningiem personalnym i funkcjonalnym osób aktywnych fizycznie, przygotowujących się do aktywności oraz chcących rozpocząć przygodę ze sportem. Wspieram ich także w kwestii dietetycznej oraz suplementacyjnej, dzięki czemu efekty pracy na sali ćwiczeniowej czy siłowni są widoczne niemal natychmiast, a wyniki sportowe bardzo szybko się poprawiają.

W przypadku osób, które przygotowują się do podjęcia większej aktywności fizycznej – fachowo ich wspieram i tak operuję planem treningowym, by stopniowo zwiększali swoje obciążenia i wytrzymałość, siłę mięśni, gibkość. Dzięki temu mam pewność, że gdy rozpoczną właściwą aktywność fizyczną – czy będzie to bieganie, czy podnoszenie ciężarów – będzie to przyjemne, efektywne i przede wszystkim bezpieczne, by nie nabawili się urazów.

Social Media i podróże

Social media to coś, co uwielbiam i czym również zajmuję się zawodowo – prowadzę popularny profil na Instagramie, na którym dzielę się nie tylko swoimi podróżami i scenami z życia, ale także pokazuję moją pracę – trening personalny i postępy moich klientów w drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki czy poprawy ich wytrzymałości.

Kocham podróże, zwłaszcza w upalne zakątki świata, a jeżeli jest tam dużo błękitnej wody, to jestem w domu. Uwielbiam odpoczynek na plaży, a połączenie go z pływaniem stanowi mój przepis na wymarzony odpoczynek. Jeszcze inną moją pasją są samochody, ze szczególnym zamiłowaniem do modeli sportowych.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu