PRZYSTANEK ZDROWIE

Pasja

Wiedza

Rozwój

Doświadczenie

Witamy w Przystanku Zdrowie

Wiedza, pasja i skuteczność

Przystanek Zdrowie powstał z pasji do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom naszych terapeutów oferujemy szeroki wachlarz terapii, co pozwala dopasować konkretny jej rodzaj do Pacjentów w różnym wieku i zmagających się z przeróżnymi dolegliwościami. Wierzymy, że pracując naszymi rękoma, umysłem i sercem stajemy się artystami w swoim fachu.

Nasze podejście

Przystanek Zdrowie oferuje indywidualne, kliniczne podejście do Twojego problemu. Wierzymy, że traktowanie naszych pacjentów jako całości – duch, ciało i umysł – to niezbędny czynnik długotrwałego sukcesu terapii.

Nasi fizjoterapeuci nieustannie inwestują czas i środki w poszukiwanie najnowszych metod leczenia oraz rozwijanie swojego warsztatu pracy.
Terapię zaczynamy od poszukiwania przyczyny dolegliwości lub problemu i dopiero po jej ustaleniu przedstawiamy najlepszy możliwy plan leczenia.

Oferujemy

 • Szeroką dyspozycję kadry

  Nasi terapeuci pracują nawet w weekendy, byś w razie nagłych wypadków mógł skorzystać z szybkiej i profesjonalnej pomocy.

 • Nowocześnie wyposażone gabinety

  Pracujemy z pomocą nowoczesnego sprzętu do terapii i ćwiczeń.

 • Przytulne otoczenie

  Przepełnione zielenią gabinety, utrzymane w stonowanych barwach, pozwolą Ci zrelaksować się podczas terapii.

 • Prywatny parking przy lokalu

  Przed lokalem dostępny jest przestronny parking z miejscami dla Pacjentów.

 • Łatwy dojazd komunikacją miejską

  Dojechać do nas można zarówno tramwajem, jak i autobusem.

 • Dogodne godziny otwarcia

  Pracujemy w trybie gabinetowym, więc zawsze znajdziemy dla Was termin w dogodnej godzinie – czy będzie to 8, czy 21.

 • Doświadczeni fizjoterapeuci

  Nasz zespół tworzą doświadczeni terapeuci, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i warsztat pracy.

 • Lokal w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych

  W lokalu dostępna jest winda, a korytarze są odpowiednio szerokie, tak aby osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogły bezproblemowo skorzystać z naszych usług.

Jak to się zaczęło

W 2019 roku trójka przyjaciół-fizjoterapeutów postanowiła otworzyć miejsce, w którym doświadczeni oraz wszechstronnie wykształceni specjaliści mogliby pomagać pacjentom z każdym problemem – zarówno fizycznym, jak i psychicznym – w sposób holistyczny.

 • Jakub Kacpura – fizjoterapeuta o dużym doświadczeniu biznesowym, ale jednocześnie znakomity terapeuta powięziowy i manualny;
 • Jakub Dziura – terapeuta manualny, terapeuta metod alternatywnych oraz osoba z doświadczeniem w zakresie Social Mediów;
 • Tomasz Wiącek – fizjoterapeuta, osteopata o ogromnym sercu, pasji i empatii dla każdego człowieka.

Nie można tu nie wspomnieć o Magdalenie Kacpura – osobie, która dzięki swojemu obiektywizmowi i umiejętnościom zarządzania potrafiła spiąć nasze pomysły i plany w całość, ocenić je i pomóc w ich realizacji.

Zaangażowanie, pasja i oddanie

Przystanek Zdrowie jest miejscem, w którym każda osoba jest traktowana z jednakowym zaangażowaniem i uważnością.

Miejscem, w którym skupiamy się nie tylko na rozwiązaniu zgłaszanego problemu, ale na niesieniu pomocy w każdym aspekcie wymagającym wsparcia – fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Przystanek Zdrowie to przede wszystkim miejsce, w które wielu ludzi włożyło swoje serce. Są to także nasi pacjenci, osoby bezinteresownie pomagające w wielu projektach Przystanku.

Od 2020 roku Założyciele postanowili podejść bardziej interdyscyplinarnie do procesu terapeutycznego pacjenta, dzięki czemu oferta została rozszerzona o usługi dietetyka, neurologopedy, psychologa oraz trenera personalnego i funkcjonalnego. Zależy nam na tym, by po przekroczeniu progu naszej kliniki pacjenci poczuli się w pełni zaopiekowani.

Nasz zespół

Wszyscy nasi terapeuci pracują w sposób interdyscyplinarny – stanowimy zespół ludzi, którzy roztaczają nad pacjentem profesjonalną, wielodziedzinową opiekę – tak, by wychodząc z naszej placówki mógł poczuć się on odnowionym i w pełni zdrowym człowiekiem – zarówno fizycznie, psychicznie, jak i emocjonalnie.

Ekipa każdej filii Przystanku Zdrowie to najwyższej klasy, sprawdzeni specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by naszych klientów obsługiwali najlepsi terapeuci na rynku. Niezależnie od tego, czy szukacie fizjoterapeuty, trenera personalnego, psychologa, osteopaty czy dietetyka – w Przystanku Zdrowie znajdziecie najlepszych specjalistów.

Każdy z naszych terapeutów podchodzi indywidualnie do swoich pacjentów. Wielką wagę przywiązujemy do wywiadu, który stanowi podstawę diagnozy i ułożenia planu leczenia. Wszystko po to, by dojść do źródła problemu pacjenta i jak najszybciej przynieść ulgę w zgłaszanych dolegliwościach.

Nasi ambasadorzy

Certyfikowany Trener Personalny, czynny sportowiec, zawodniczka i jednocześnie Mistrzyni Świata w Bikini Fitness.

Od 3 lat jest pod opieką terapeutów z Przystanku, a od 2022 współpracuje z nami jako trenerka personalna i funkcjonalna. Szczególną uwagę poświęca pacjentom dorosłym zmagającym się z wadami postawy i problemami z mięśniami dna miednicy.

Grzegorz Steć to zawodowy trener i wojownik od kilkunastu lat związany z MMA, w szczególności z Muay Thai. Wyczynowe uprawianie sportów, a w szczególności sportów walki, niesie za sobą zwiększone ryzyko kontuzji, a co za tym idzie –  wymaga ultradobrego przygotowania i zaplecza fizjoterapeutycznego. Grzegorz z Przystankiem Zdrowie związany jest od ponad 3 lat.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu