PRZYSTANEK ZDROWIE

Pasja

Wiedza

Rozwój

Doświadczenie

Witamy w Przystanku Zdrowie

Wiedza, pasja i skuteczność

Przystanek Zdrowie powstał z pasji do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi poprzez doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszych terapeutów. Szeroki wachlarz naszych terapii pozwala dopasować skuteczną jej formę dla Pacjentów w różnym wieku i bagażem dolegliwości. Wierzymy, że pracując naszymi rękoma, umysłem i sercem stajemy się artystami swojej profesji.

Nasze podejście

Przystanek Zdrowie oferuje indywidualne, kliniczne podejście do Twojego problemu. Wierzymy, że traktowanie naszych pacjentów jako całość – duch, ciało i umysł – to niezbędny czynnik długotrwałego sukcesu terapii.

Nasi fizjoterapeuci nieustannie inwestują czas i środki w poszukiwanie najnowszych metod leczenia oraz dalsze kształcenie.
Terapię zaczynamy od diagnozy przyczyny dolegliwości lub problemu i przedstawiamy najlepszy możliwy plan leczenia.

Oferujemy

 • Szeroką dyspozycję kadry

  Nasi terapeuci pracują nawet w weekendy, by w razie nagłych wypadków była możliwa szybka i profesjonalna pomoc.

 • Nowocześnie wyposażone gabinety

  Pracujemy z pomocą nowoczesnego sprzętu do terapii i ćwiczeń.

 • Przytulne otoczenie

  Pełne zieleni i łagodnych barw pozwalają na zrelaksowanie się pacjenta podczas terapii.

 • Prywatny parking przy lokalu

  Dostępny jest przestronny parking dla pacjentów

 • Łatwy dojazd komunikacją miejską

  Dojechać do nas można zarówno tramwajem jak i autobusem.

 • Dogodne godziny otwarcia

  Pracujemy w trybie gabinetowym, więc zawsze znajdziemy dla Was termin w dogodnej godzinie – czy będzie to 8 czy 21.

 • Doświadczeni fizjoterapeuci

  Nasz zespół to doświadczeni terapeuci z dużą wiedzą, doświadczeniem i po nieskończonej liczbie szkoleń.

 • Lokal w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych

  Dostępna jest winda, korytarze są odpowiednio szerokie tak, aby bez problemów osoby te mogły bez problemów skorzystać z naszych usług.

Jak to się zaczęło

W 2019 roku trójka przyjaciół-fizjoterapeutów, postanowiło otworzyć miejsce, gdzie doświadczeni oraz wszechstronnie wyedukowani fizjoterapeuci mogliby pomagać osobom z każdym problemem – zarówno fizycznym jak i psychicznym w sposób holistyczny.

 • Jakub Kacpura – fizjoterapeuta o dużym doświadczeniu biznesowym, ale jednocześnie znakomity terapeuta powięziowy i manualny
 • Jakub Dziura – terapeuta manualny, terapeuta metod alternatywnych oraz osoba z doświadczeniem w zakresie Social Mediów
 • Tomasz Wiącek – fizjoterapeuta, osteopata o ogromnym sercu i empatii dla każdego człowieka.

Nie można tu nie wspomnieć o Magdalenie Kacpura – osobie, która dzięki swojej obiektywności i umiejętnościom zarządzania potrafiła spiąć wszystko w całość, w obiektywny sposób ocenić pomysły i plany tak, by pomysł mógł zostać zrealizowany w całości.

Zaangażowanie, pasja i oddanie

Przystanek Zdrowie jest miejscem, gdzie każda osoba, pacjent będzie traktowana z jednakowym zaangażowaniem, skupieniem na problemie z którym się zgłasza.

Gdzie nie tylko rozwiązany będzie problem, ale także uzyska pomoc w każdym aspekcie – fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Przystanek Zdrowie to przede wszystkim miejsce, gdzie wielu ludzi zaangażowało swoje serce, także naszych pacjentów pomagających często bezinteresownie w wielu projektach Przystanku.

Od 2020 Założyciele postanawiają podejść holistycznie, ale tym razem bardziej interdyscyplinarnie do procesu terapeutycznego pacjenta, dzięki czemu oferta została rozszerzona o usługi dietetyka i neurologopedy, psychologa i trenera personalnego i funkcjonalnego by jeszcze lepiej, bardziej wszechstronnie zaopiekować się pacjentem, który przekroczy próg naszej Kliniki.

Nasz zespół

Wszyscy pracujący terapeuci pracują w sposób interdyscyplinarny – stanowimy zespół ludzi, którzy opiekując się pacjentem roztaczamy nad nim profesjonalną, wielodziedzinową opiekę, wszystko po to, by pacjent wychodząc z naszej placówki mógł poczuć się nowym i w pełni zdrowym człowiekiem, zarówno fizycznie, psychicznie jak i emocjonalnie.

Ekipa każdej filii Przystanku Zdrowie to najwyższej klasy, sprawdzeni specjaliści z wielkim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by naszych klientów obsługiwali najlepsi terapeuci na rynku. Niezależnie, czy szukacie fizjoterapeuty, trenera personalnego, psychologa, osteopaty, dietetyka – w Przystanku Zdrowie znajdziecie najlepszych specjalistów.

Każdy z naszych specjalistów podchodzi indywidualnie do swoich pacjentów. Wielką wagę przywiązujemy do wywiadu, który pozwoli fizjoterapeucie, masażyście psychologowi lub trenerowi na wyciągnięcie wstępnych przypuszczeń na temat tego, jaki mógł być powód Twojego problemu lub jakie są Twoje potrzeby.

Nasi ambasadorzy

Certyfikowany Trener Personalny, czynny sportowiec, zawodniczka i jednocześnie Mistrzyni Świata w Bikini Fitness.

Od 3 lat jest pod opieką terapeutów z Przystanku oraz od 2022 współpracuje z przystankiem jako trenerka personalna i funkcjonalna,, w szczególości w obszarze wad postawy dorosłych i mięśni dna miednicy.

Grzegorz Steć to zawodowy trener i wojownik związany z MMA, a w szczególności z Muay Thai od kilkunastu lat. Wyczynowe uprawianie sportów, a tym bardziej sportów walki nacechowane jest kontuzjami i wymaga ultra dobrego przygotowania i zaplecza fizjoterapeutycznego. Grzegorz z Przystankiem Zdrowie związany jest od przeszło 3 lat.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu