PRZYSTANEK ZDROWIE

Pasja

Wiedza

Rozwój

Doświadczenie

Witamy w Przystanku Zdrowie

Wiedza, pasja i skuteczność

Przystanek Zdrowie powstał z pasji do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi poprzez doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszych terapeutów. Szeroki wachlarz naszych terapii pozwala dopasować skuteczną jej formę dla Pacjentów w różnym wieku i bagażem dolegliwości. Wierzymy, że pracując naszymi rękoma, umysłem i sercem stajemy się artystami swojej profesji.

Nasze podejście

Przystanek Zdrowie oferuje indywidualne, kliniczne podejście do Twojego problemu. Wierzymy, że traktowanie naszych pacjentów jako całość – duch, ciało i umysł – to niezbędny czynnik długotrwałego sukcesu terapii.

Nasi fizjoterapeuci nieustannie inwestują czas i środki w poszukiwanie najnowszych metod leczenia oraz dalsze kształcenie.
Terapię zaczynamy od diagnozy przyczyny dolegliwości lub problemu i przedstawiamy najlepszy możliwy plan leczenia.

Oferujemy

 • Szeroką dyspozycję kadry

  Nasi terapeuci pracują nawet w weekendy, by w razie nagłych wypadków była możliwa szybka i profesjonalna pomoc.

 • Nowocześnie wyposażone gabinety

  Pracujemy z pomocą nowoczesnego sprzętu do terapii i ćwiczeń.

 • Przytulne otoczenie

  Pełne zieleni i łagodnych barw pozwalają na zrelaksowanie się pacjenta podczas terapii.

 • Prywatny parking przy lokalu

  Dostępny jest przestronny parking dla pacjentów

 • Łatwy dojazd komunikacją miejską

  Dojechać do nas można zarówno tramwajem jak i autobusem.

 • Dogodne godziny otwarcia

  Pracujemy w trybie gabinetowym, więc zawsze znajdziemy dla Was termin w dogodnej godzinie – czy będzie to 8 czy 21.

 • Doświadczeni fizjoterapeuci

  Nasz zespół to doświadczeni terapeuci z dużą wiedzą, doświadczeniem i po nieskończonej liczbie szkoleń.

 • Lokal w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych

  Dostępna jest winda, korytarze są odpowiednio szerokie tak, aby bez problemów osoby te mogły bez problemów skorzystać z naszych usług.

Jak to się zaczęło

W 2019 roku trójka przyjaciół-fizjoterapeutów, postanowiło otworzyć miejsce, gdzie doświadczeni oraz wszechstronnie wyedukowani fizjoterapeuci mogliby pomagać osobom z każdym problemem – zarówno fizycznym jak i psychicznym w sposób holistyczny.

 • Jakub Kacpura – fizjoterapeuta o dużym doświadczeniu biznesowym, ale jednocześnie znakomity terapeuta powięziowy i manualny
 • Jakub Dziura – terapeuta manualny, terapeuta metod alternatywnych oraz osoba z doświadczeniem w zakresie Social Mediów
 • Tomasz Wiącek – fizjoterapeuta, osteopata o ogromnym sercu i empatii dla każdego człowieka.

Nie można tu nie wspomnieć o Magdalenie Kacpura – osobie, która dzięki swojej obiektywności i umiejętnościom zarządzania potrafiła spiąć wszystko w całość, w obiektywny sposób ocenić pomysły i plany tak, by pomysł mógł zostać zrealizowany w całości.

Zaangażowanie, pasja i oddanie

Przystanek Zdrowie jest miejscem, gdzie każda osoba, pacjent będzie traktowana z jednakowym zaangażowaniem, skupieniem na problemie z którym się zgłasza.

Gdzie nie tylko rozwiązany będzie problem, ale także uzyska pomoc w każdym aspekcie – fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Przystanek Zdrowie to przede wszystkim miejsce, gdzie wielu ludzi zaangażowało swoje serce, także naszych pacjentów pomagających często bezinteresownie w wielu projektach Przystanku.

Od 2020 Założyciele postanawiają podejść holistycznie, ale tym razem bardziej interdyscyplinarnie do procesu terapeutycznego pacjenta, dzięki czemu oferta została rozszerzona o usługi dietetyka i neurologopedy, psychologa i trenera personalnego i funkcjonalnego by jeszcze lepiej, bardziej wszechstronnie zaopiekować się pacjentem, który przekroczy próg naszej Kliniki.

Nasz zespół

Wszyscy pracujący terapeuci pracują w sposób interdyscyplinarny – stanowimy zespół ludzi, którzy opiekując się pacjentem roztaczamy nad nim profesjonalną, wielodziedzinową opiekę, wszystko po to, by pacjent wychodząc z naszej placówki mógł poczuć się nowym i w pełni zdrowym człowiekiem, zarówno fizycznie, psychicznie jak i emocjonalnie.

MAGISTER FIZJOTERAPII | OSTEOPATA

Tomasz Wiącek - ZnanyLekarz.pl

MAGISTER FIZJOTERAPII | TERAPEUTA FDM

Jakub Kacpura - ZnanyLekarz.pl

MAGISTER FIZJOTERAPII

Jakub Dziura - ZnanyLekarz.pl

MAGISTER FIZJOTERAPII | OSTEOPATA

Marta Dzierzgwa - ZnanyLekarz.pl

MAGISTER FIZJOTERAPII | OSTEOPATA

Łukasz Krysztofik - ZnanyLekarz.pl

MAGISTER FIZJOTERAPII

Magdalena Panek - ZnanyLekarz.pl

MAGISTER FIZJOTERAPII

Jacek Zbrożek - ZnanyLekarz.pl

DIETETYK

Ewa Sałaszewska-Wycik - ZnanyLekarz.pl

TRENER PERSONALNY | TRENER MEDYCZNY

TRENER PERSONALNY | DIETETYK

MAGISTER FIZJOTERAPII

Nasi ambasadorzy

Certyfikowany Trener Personalny, czynny sportowiec, zawodniczka i jednocześnie Mistrzyni Świata w Bikini Fitness.

Od 3 lat jest pod opieką terapeutów z Przystanku oraz od 2022 współpracuje z przystankiem jako trenerka personalna i funkcjonalna,, w szczególości w obszarze wad postawy dorosłych i mięśni dna miednicy.

Grzegorz Steć to zawodowy trener i wojownik związany z MMA, a w szczególności z Muay Thai od kilkunastu lat. Wyczynowe uprawianie sportów, a tym bardziej sportów walki nacechowane jest kontuzjami i wymaga ultra dobrego przygotowania i zaplecza fizjoterapeutycznego. Grzegorz z Przystankiem Zdrowie związany jest od przeszło 3 lat.

© Copyright 2022 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu