KONSULTACJE LEKARSKIE

Neurochirurgiczne

Neurolog

Rehabilitacyjne

Online lub stacjonarnie

Konsultacje lekarskie neurologiczne i rehabilitacyjne

Istnieje wiele problemów oraz schorzeń, w których konsultacja neurochirurgiczna jest wskazana.

Podobnie jest z rehabilitacją – dobranie odpowiedniej metody i ustalenie procesu rehabilitacji wymaga dokładnej i wnikliwej diagnozy oraz konsultacji.

Konsultacja z lekarzem ma na celu ocenę stanu ogólnego i funkcjonalnego pacjenta, a odpowiednio przeprowadzony wywiad i badanie przedmiotowe pozwala wybrać najleszą metodę leczenia i  niejednokrotnie oszczędza niedogodności jakie niosą za sobą zabiegi chirurgiczne.

Konsultacje lekarskie w Przystanku Zdrowie prowadzimy także online.

Na wizytę lub spotkanie online – jeżeli to możliwe – należy mieć ze sobą pełną dokumentację medyczną oraz wyniki uprzednio wykonanych badań.

konsultacje neurologiczne

Konsultacje neurochirurgiczne

Istnieje wiele problemów oraz schorzeń, w których konsultacja neurochirurgiczna jest wskazana. Silne bóle kręgosłupa, rwa kulszowa czy barkowa, zawroty głowy, mrowienie kończyn. Na konsultację niekiedy trafiają również pacjenci z objawami, które są nietypowe – niedowład kończyn, omdlenia.

Do kompetencji neurochirurga należy także ocena, czy istnieje konieczność podjęcia leczenia operacyjnego zmian u pacjenta, czy podejmowana jest próba leczenia zachowawczego, tzn. rehabilitacji i farmakoterapii. Bardzo często neurochirurg wskazuje na inne ścieżki leczenia schorzeń ortopedyczno-neurologicznych. Odpowiednio dobiera formę leczenia – czy to będzie fizykoterapia, terapia manualna, czy ćwiczenia.

Na wizytę u neurochirurga należy mieć ze sobą pełną dokumentację medyczną oraz wyniki uprzednio wykonanych badań. Podczas wizyty neurochirurg zapozna się z wynikami badań, przeprowadzi dokładny wywiad oraz przeprowadzi badanie przedmiotowe.

Konsultacje neurochirurgiczne cennik

  • 200 zł
  • zadzwoń aby umówić wizytę: +48 505 350 828
  • 250 zł
  • konsultacje prowadzimy w naszej filii Przystanek Zdrowie Bemowo
  • KLIKNIJ żeby umówić wizytę

Konsultacje rehabilitacyjne

Rehabilitacja to dział medycyny zajmujący się przede wszystkim poprawą stanu funkcjonalnego pacjenta, który utracił ją w wyniku schorzenia ortopedycznego, neurologicznego czy  reumatologicznego.

Przykładowo są to osoby zmagające się z bólem kręgosłupa i stawów, pacjenci po urazach ortopedycznych, po operacjach, z problemami neurologicznymi w formie rwy kulszowej czy barkowej. Pacjenci zmagają się często z silnym bólem, utratą sprawności, czy problemami w wykonywaniu czynności dnia codziennego, dlatego też tak ważne jest rozpoczęcie odpowiedniej rehabilitacji, by jak najszybciej mogli wrócić do normalnego życia.

Konsultacja z lekarzem rehabilitacji ma na celu ocenę stanu funkcjonalnego pacjenta, a odpowiednio przeprowadzony wywiad i badanie przedmiotowe pozwolą zaplanować proces terapeutyczny i fizjoterapię. Odpowiednie zabiegi czy formy fizjoterapii zaproponowanej przez lekarza mają na celu szybki powrót do zdrowia.

Konsultacje rehabilitacyjne cennik

  • 200 zł
  • zadzwoń aby umówić wizytę: +48 505 350 828
  • 250 zł
  • konsultacje prowadzimy w naszej filii Przystanek Zdrowie Bemowo
  • KLIKNIJ żeby umówić wizytę
© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu