Tomasz Turbaczewski

Trener Funkcjonalny | Personalny | Sportów walki

  • Certyfikowany trener personalny, medyczny i funkcjonalny
  • Programowanie i prowadzenie treningu mobility
  • Programowanie i prowadzenie treningu siłowego
  • Przygotowanie pod sporty walki
  • Programowanie i prowadzenie rozwoju motorycznego

Trening, zdrowie, indywidualne podejście

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny pozwoliło mi posiąść niezbędną wiedzę, aby w efektywny sposób realizować cele treningowe moich klientów.

Na co dzień pracuje z amatorami sportu, którzy chcą poprawić swoją sprawność ruchową i sylwetkę jak również ze sportowcami, którzy potrzebują wzmocnić siłę i wydolność niezbędną do wygrania walki lub meczu. W obydwu przypadkach przykładam ogromną wagę do detali i precyzyjnego, indywidualnego podejścia do danego człowieka uwzględniając wiele cech danej osoby, nie tylko te związane z aktywnością fizyczną.

Na co dzień podczas mojego osobistego treningu preferuję pracę z wolnymi ciężarami, jak sztangi czy hantle, bo zdrowe i silne ciało to nie tylko lepsza jakość życia, ale sposób na dyscyplinę i dokładność co przekłada się na wszystkie aspekty życia. Takim podejściem zarażam moich klientów, aby wyrobili w sobie pewne nawyki i czerpali to co najlepsze z aktywności fizycznej.

Zamiłowanie do sportów walki

Prowadzę sekcję Brazylijskiego Jiu-Jitsu w klubie na warszawskim Bemowie. Tam również przyjmuje swoich klientów na treningi pod większym obciążeniem. Ze sportami walki jestem związany od 10 lat, a BJJ trenuje od lat 8. W pracy jako trener BJJ odnalazłem życiowy cel i powołanie.

Podopieczni, którzy do mnie trafiają, rozwijając się sportowo i mentalnie dają mi dużo motywacji do działania i dalszego osobistego rozwoju w sporcie i szeroko rozumianej aktywności ruchowej. Ponadto moi podopieczni odnoszą sukcesy na krajowych mistrzostwach i z roku na rok przybywa medali.

Pasja i cel

Prowadzę profil na Instagramie, gdzie można bliżej poznać mnie, to czym się zajmuje i pasjonuje jak również prace z moimi klientami.

Moim celem jest ciągły rozwój w dziedzinach związanych ze zdrowym trybem życia i sportem. Dzięki temu będę w stanie pomóc większej ilości ludzi przekonać ich jak ważne w życiu jest zapewnienie swojemu ciału odpowiedniej ilości zdrowego ruchu i dobrego paliwa jakim jest dobra żywność. W wolnym czasie studiuję literaturę naukową związaną z biomechaniką, treningiem medycznym i psychologią.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu