DIETETYKA

Sportowa

Ziołolecznictwo

Ziołolecznictwo

Kobiet w ciąży

Kliniczna

Nadwaga i otyłość

Dietetyka – Warszawa – Białołęka – Bemowo

Jesteś tym co jesz

Przystanek Zdrowie oferuje Państwu konsultacje z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej oraz ziołolecznictwa (fitoterapii) przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków.

Nasi specjaliści dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu i licznym szkoleniom są w stanie odpowiednio zaplanować dietę, suplementację oraz dobrać zestaw ziół tak, by wspomóc leczenie i regenerację organizmu w czasie chorób oraz zmaksymalizować efekty treningowe i przyspieszyć regenerację organizmu.

Zakres konsultacji dietetycznych udzielanych w naszym gabinecie obejmuje porady związane ze zdrowym odżywianiem, odchudzaniem oraz wsparciem żywieniem w chorobach dietozależnych. Nasze działanie jest ukierunkowane na indywidualne podejście do każdego klienta.

 • Najważniejsze jest rozpoznanie. Często problem naszego ciała zaczyna się uwidaczniać małymi zmianami – ciągłe niedosypianie, zmęczenie o różnych porach dnia, pogorszenie wyników morfologii krwi, spadek ogólnej oceny radości z życia. Czasami też problemy w naszym ciele widoczne są gołym okiem – nadwaga lub otyłość nie powinny być stanem akceptowalnym!
 • Wejście w stałą współpracę z naszymi dietetykami, celem maksymalizacji efektów dietoterapii lub wspomagania dietą.
 • Kompleksowe plany suplementacyjne, współgrające z planowanymi dietami, celem wspomagania efektów dietoterapii zarówno w sporcie, jak i chorobie.
 • Indywidualnie dopasowane plany żywienia i diety, aby dojść do zamierzonego celu. Sylwetka i regeneracja zaczyna się w kuchni.

Dietetyka w Przystanku Zdrowie

Dietetyka kliniczna zajmuje się żywieniem człowieka w różnych jednostkach chorobowych. Jeśli zmagasz się z chorobą w której dieta jest nieodłącznym elementem terapii nasz dietetyk przygotuje dla ciebie zalecenia żywieniowe oraz spersonalizowany jadłospis dostosowany do Twoich dolegliwości.

Celem diety jest uniknięcie niedoborów, utrzymanie organizmu przy zdrowiu i uzyskanie odpowiedniego składu ciała. Odpowiednio dobrana dieta może zmniejszyć ryzyko kontuzji spowodowanej wysokim obciążeniem treningowym.

Dzięki indywidualnie skomponowanej diecie i opracowaniu wspólnie z dietetykiem planu zmian, możesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i na stałe zmienić nawyki żywieniowe. Dobrze skomponowana dieta przyczyni się do utraty masy ciała ale także poprawi jakość Twojego życia.

Pełna oferta dietetyki w Przystanku Zdrowie

 • Dietetyka sportowa

  • dieta w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego
  • dieta regeneracyjna, pourazowa
  • dopasowanie diety do programu treningowego
  • dobór suplementów diety w zależności od potrzeb sportowych
 • Dietetyka kliniczna

  Jeśli zmagasz się z chorobą w której dieta jest nieodłącznym elementem terapii nasz dietetyk przygotuje dla ciebie zalecenia żywieniowe oraz spersonalizowany jadłospis dostosowany do Twoich dolegliwości.

 • Dietetyka kobiet w ciąży

  Dieta kobiety ciężarnej powinna opierać się na zasadach zdrowego żywienia, być różnorodna i zapewnić dostępność wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Kobieta ciężarna nie powinna znacząco zmieniać swoich przyzwyczajeń żywieniowych, o ile były prawidłowe. Żywienie w ciąży wymaga większej podaży energii co jest wynikiem zwiększonego jej zużycia w procesie wzrostu płodu i łożyska oraz intensywniejszej pracy płuc i serca.

 • Dietetyka w otyłości i nadwadze

  Dzięki indywidualnie skomponowanej diecie i opracowaniu wspólnie z dietetykiem planu zmian, możesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i na stałe zmienić nawyki żywieniowe. Dobrze skomponowana dieta przyczyni się do utraty masy ciała ale także poprawi jakość Twojego życia.

 • Ziołolecznictwo

  Ziołolecznictwo jako forma terapii znana jest od wielu wieków – prawdą jest to, że tradycyjna medycyna ludowa na całym świecie ma swoje uzasadnione podstawy. Zioła z całego świata mają ogromną moc w leczeniu lub wspomaganiu leczenia chorób. Lekarze zdecydowanie popierają wspomaganie się tworami Matki Natury w trakcie leczenia, jednak pod pewnymi warunkami.

Nasz zespół dietetyków

Zajmuję się wsparciem dietetycznym i dietoterapią osób zmagających się z chorobami takimi jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, choroby gastroenterologiczne jak refluks żołądkowo-jelitowy czy IBS.

Zajmuję się wsparciem dietetycznym i dietoterapią osób zmagających się z chorobami takimi jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, choroby gastroenterologiczne jak refluks żołądkowo-jelitowy czy IBS, ale także dietoterapią osób zmagających się z problemem nadwagi, otyłości lub zaburzeniami odżywiania. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i szkoleniom w tym zakresie problem SIFO (zespół rozrostu grzybiczego jelita cienkiego) oraz SIBO (zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego) są mi mi bliskie zawodowo gdzie z powodzeniem stosuję odpowiednia dietoterapię, w kręgu moich szczególnych zainteresowań zawodowych są także diety przeciwzapalne, które z powodzeniem wspierają walkę organizmu ze schorzeniami przebiegającymi ze stanami zapalnymi – czy jest to RZS czy choroby autoimmunologiczne, jak choroba Hashimoto.

© Copyright 2023 Przystanek Zdrowie | Powered by: Socialground.eu