Wkładki do butów ICB – zdrowie Twoich stóp

Wkładki do butów ICB. Nasze stopy miały nam służyć do poruszania się na różnych powierzchniach, na przykład piasku lub ziemi – a nie na twardym betonie🧐. Twarde powierzchnie nie dają żadnego podparcia wysklepieniu stopy, dlatego też stopy zaczynają przechylać się do wewnątrz, powodując spłaszczenie łuków – stan ten nazywamy „nadmierną pronacją”.🦶

Dowiedz się więcej o naszej ofercie tutaj

Problem ten dotyczy nawet 80% populacji❗ Ponieważ nasze stopy, kostki, nogi i plecy próbują kompensować pronację, ustawienie kości i mięśni ulega zaburzeniu, powodując wiele powszechnie występujących problemów, które można znakomicie zniwelować za pomocą wkładek ortopedycznych.

Dlaczego wykonujemy akurat wkładki ICB Medical❓

ICB Medical to wynik wieloletnich badań medycznych opracowany w Australii przez lekarzy podiatrów i biomechaników

Prawidłowa korekcja wady postawy odbywa się w trakcie jednej wizyty

Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany kształtu wkładki, co umożliwia np. korekcję etapową lub dalszą terapię wkładką po uzyskaniu wstępnych efektów (np. po wizycie kontrolnej)

Materiał EVA o opatentowanej zamkniętej strukturze (bez pęcherzyków powietrza) z którego wykonana wkładka ortopedyczna, posiada pamięć kształtu, co umożliwia wykonywanie odbarczeń czasowych na wkładce (np. przy bolesnych modzelach, zapaleniu rozcięgna podeszwowego – ostrogi piętowej)

Szeroki wachlarz możliwości doboru odpowiedniej wkładki – występują w 5 stopniach twardości (dobór w zależności od wagi pacjenta, oraz rodzaju dysfunkcji)

Zapraszamy na konsultację i wykonanie indywidualnie dopasowanych wkładek ortopedycznych do: mgr Jakuba Dziury, mgr Jakuba Kacpury, mgr Tomasza Wiącka

Zapisać się możecie pod numerem telefonu

+48 505 350 828 lub online www.przystanekzdrowie.pl

Do zobaczenia w Przystanku

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *